OOPERID

Beethoven – Fidelio
Bizet – Carmen
Britten – Suveöö unenägu
Cimarosa – Salaabielu
Massenet – Thais
Menotti – Telefon; Meedium
Mozart – Cosi fan tutte
Mozart – Don Giovanni
Mozart – Võluflööt
Nicolai – Windsori lõbusad naised
Offenbach – Ilus Helena
Puccini – Boheem
Puccini – Gianni Schicch
Puccini – Mantel
Puccini – Õde Angelica
Rimski-Korsakov – Tsaari mõrsja
Rubinstein – Deemon
Tamberg – Cyrano de Bergerac
Tšaikovski – Jevgeni Onegin
Verdi – Aida
Verdi – Attila
Verdi – Traviata
Verdi – Rigoletto


Balletid

Adolphe Adam – Giselle
Chopin/Douglas – Chopiniana
Glazunov – Raimonda
Sandor Kallós  – Pulmareis
Tibor Kocsák –  Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi
Ravel – Boolero
J.Strauss – Mefistofeles
Stravinki – Tulilind
Tšaikovski – Luikede järv
Tšaikovski – Uinuv kaunitar
Tšaikovski – Pähklipureja
Toivo Tulev – Cruz

Operetid

Gilbert&Sullivan – Vandekohus
Kálmán – Krahvinna Mariza
Kálmán – Silva
Künnecke – Onupoeg Bataaviast
Lehár – Lõbus lesk
J.Strauss – Öö Veneetsias
J.Strauss – Viini veri
J.Strauss – Nahkhiir

Muusikalid

Bart – Oliver!
Avi Benjamin – Saatan Moskvas (Meister ja Margarita ainel)
Gershwin – Hull Sinu järele
Hermann – Halloo Dolly!
Hermann – Linnupuur 
Loewe – Minu veetlev Leedi
Lloyd-Webber – Ooperifantoom
Porter – Nii on meil moes (Anything Goes)
Rogers&Hammerstein – Kuningas ja mina
Rogers&Hammerstein – Tuhkatriinu
Schönberg – Hüljatud
Schönberg – Miss Saigon
Steinman – Vampiiride tants
Yeston – Fantoom
Youmans – Ei, ei, Nanette!

Kontsertrepertuaar

Abeljovitš – Aaria sooloviiulile ja keelpillidele
Andriessen – Dances (Eesti esiettekanne)
Andersen – S.Now; Signal; Awakening
J.S.Bach – Orkestrisüit nr.3
Bartok – Divertimento
Beethoven – Kolmikkontsert; Klaverikontsert nr.2; Sümfoonia nr.2 ja nr.7; Avamäng oop. "Fidelio"
Beltjukov – Avamäng 2014 (esiettekanne); Adagio; Viiulikontsert

Berg – Seitse varajast laulu 
Bloch – "Baal Shem" viiulile ja orkestrile
Bottesini – Eleegia kontrabassile ja keelpillidele
Brahms – Klaverikontsert nr.1; Sümfoonia nr.3; Ungari tantsud; Akadeemiline avamäng
Debussy – "Dances" harfile ja keelpillidele
Dvorak – Slaavi Tantsud
Heino Eller – Koit; Viis pala keelpillidele
Manuel de Falla – Danza ritual del fuego balletist "El amor brujo".
Fauré – Reekviem, Pavane
Glinka – Avamäng oop. "Ruslan ja Ludmilla"
Gluck – Avamäng oop. "Alceste"
Gorelova – Kuhu viib meid trummilööja (esiettekanne); Ja nägi und Paradiisis Aadam...; Notturno 2014; Portreed
Grieg – Klaverikontsert; Peer Gynt; Kaks eleegilist meloodiat op.34; Kaks meloodiat keelpillidele op.53
Gubaidulina – Muusika flöödile, löök- ja keelpillidele (Eesti esiettekanne); Öö Memfises (Eesti esiettekanne)
Hatšaturjan – Flöödikontsert (Arr. Jean Pierre Rampal)
Haydn – Oratoorium "Aastaajad"; Tšellokontsert nr.2 (D-duur)
E.Kapp – Süit balletist "Kalevipoeg"
Oleg Kiva – Kammerkantaat nr.3
Kreek – Eesti Reekviem
Kõlar – muusika filmile "Nimed marmortahvlil"
Tõnu Kõrvits – Kauem kui tuhat suve (esiettekanne)
Lemba – Klaverikontsert
Litvinosvki – Tales of Magic Tree; Winterra (esiettekanne)
Locatelli – Concerto Grosso op.1 nr.6
Mahler – Adagio Sümfooniast nr.5
Marcello – Oboekontsert
Martinu – Oboekontsert
Martõnov – Vojdite!
Mattiesen – Belaelealoo (esiettekanne); Blowing (esiettekanne)
Mendelssohn – Viiulikontsert; Topeltkontsert viiulile ja klaverile; Suveöö unenägu
Milhaud – Suite Provencal
Mozart – Avamängud oop. "Le Nozze di Figaro", "Mitridate Re di Ponto", "Ascanio in Alba", "Röövimine Serailist", "Don Giovanni"; Adagio viiulile ja orkestrile; Adagio ja fuuga c-moll; Fagotikontsert; Kontsert flöödile ja harfile; Sümfooniad nr. 24, 40; Missa C-Duur; Klaverikontsert Nr.20; Serenaad nr.13 "Väike öömuusika" 
E.Mägi – Vesper
Nielsen – Avamäng Helios
Panufnik – Westminsteri Missa (Eesti esiettekanne)
Poppe – Speicher III
Pärt – Cantus; Fratres; Summa; Trisagion; Tabula rasa; Collage B-A-C-H; Spiegel in Spiegel; Orient Occident; Sümfoonia nr.3
Rahmaninov – Klaverikontsert nr. 2
Ravel – La Valse; Bolero; Don Quichotte; Rapsodie Espagnole
Respighi – Süit keelpillidele nr.3 "Antiche Danze ed Arie per Liuto"
Joaquin Rodrigo – "Concierto pastoral" flöödile ja orkestrile
Rossini – Avamängud oop. "Varastaja harakas", "Sevilla habemeajaja"
Rääts – Sümfoonia nr.8; Kontsert kammerorkestrile op.16
Saariaho – Flöödikontsert "Aile du Songe" (Eesti esiettekanne)
Saint-Säens – Introduktsioon ja Rondo Capriccioso; "Muusa ja poeet"
Sarasate – Mustlasviisid, Carmen-Fantaasia
Schubert – Missa Nr.2 (G-duur); Missa Solemnis Nr.5 (As-duur); Sümfoonia nr.8 
Schumann – Sümfoonia nr.1
Sibelius – Finlandia; Sümfoonia nr.2; Valse triste; Rakastava op.14
Siimer – "Can vei la lauzetta" bassile, flöödile ja orkestrile (esiettekanne); "Pilgrimage" orkestrile (esiettekanne); "Lendav taldrik" kahele flöödile ja kammerorkestrile (esiettekanne); "Sabor" meerkoorile ja orkestrile (esiettekanne)
Sink – Kontsertiino
Šostakovitš – Sümfooniad nr. 5, 6, 9, 13; Tšellokontsert nr.1; Tea For Two
M. Stockhausen – Sonnenaufgang; Choral; Sehnsucht 
Štšedrin-Bizet – Carmen-süit
Sumera – Sümfoonia nr.1; Muusika kammerorkestrile; Klaverikontsert; Symphone
J.Strauss – Avamäng op. "Mustlasparun"; polkad ja valsid
R.Strauss – Beim Schlafengehen; Metamorfoosid
Stravinski – Tulilind Süit
Takemitsu – Reekviem; Towards the Sea II 
Tamberg – Avafanfaarid op.112
Telemann – Flöödikontsert
Tobias – Eks teie tea; Otsekui Hirv
Tormis – Avamäng nr.2
Tšaikovski – Klaverikontsert nr.1; Avamäng 1812; Itaalia kapritšo
Tubin – Süit balletist "Kratt"; Sümfoonia nr.5
Tulev – Sin otra luz (esiettekanne); Teine kallas (esiettekanne)
Tulve – Hõbevalge
Tüür – Insula deserta; Whispers and Whistles from Uluru; Marimbakontsert "Ardor"
Verdi – Keelpillikvartett (versioon keelpilliorkestrile)
Vivaldi – Gloria
Wagner – Siegfried Idüll, Viis Mathilde Wesendoncki laulu, Fragmendid Tannhäuserist ja Valküüridest
Wanhal – Kontsert kahele fagotile 
Weber – Avamäng oop. "Oberon"